Onlain bookmaker bet365.com - the best bokie

BURNING INK & DC SHOES

Burning Ink

Tüm Çizimler Festival Sonunda Ateşe Gidiyor...

DC Shoes; her yıl düzenledikleri ve dövme konsepti üzerine kurulmuş Burning Ink Art Show organizasyonunu 29 Mart - 12 Nisan 2013 tarihleri arasında Efsanevi Şehir İstanbul'a getiriyor.

Paris, New York, Berlin, Londra ve Madrid'in ardından Burning Ink Art Show'un 6ncı durağı 29 Mart - 12 Nisan tarihleri arasında İstanbul'un kültür sanat merkezi olan Beyoğlu'nda MILK Galeri'de gerçekleşecek. İllustrasyon ve Dövmeyi bir araya getiren eşsiz ve radikal konseptli bir DC shoes etkinliği olan Burning Ink' de 40' a yakın yabancı sanatçının eserleri sergilenecek. Evsahibi dövme sanatçıları ise Rorofrose, Dramatik ve İlhan Bilir. Etkinlik boyunca yapılan dövmelerin orjinal çizimlerini satın almanızın ya da bulmanızın imkanı yok. Bütün bu resimler etkinlik sonunda 12 Nisan günü kapanış partisinde adından da anlaşılacağı gibi yakılıyor.

Beğendiğiniz çizimi kapanış partisindeki alevlerden kurtarmanın tek yolu; O çizimi satın alıp evsahibi 3 dövme sanatçısından birine dövme olarak yaptırmanız ki, bu da her tasarımı yaşayan eşsiz bir dövme haline getiriyor. Burning Ink logosu da ilk festivalde Jeykill tarafından tasarlanmış.

Burning Ink; İllustrasyon sanatçılarını, grafik tasarımcıları, meşhur sokak sanatçılarını bir araya getiren, dövme ile güzel sanatlar arasında köprü kuran bir etkinliktir. Organizasyona eserleyile katılıcak sanatçıların listesi şöyle. Xghetto (Mex), SSUR (RU), Marke Newton (UK),Chloé Trujillo (USA), Dramatik (TU), Pablo Iglesias (ES), Prunelle (FR), Amélie du Petit Thouars (FR), Ilhan Bilir (TU), Clyde Barrow (UK), Spoe (FR), Ilk (FR), Caroline Karenine (FR), Cristina Petrucci (UK), Frank Bellegrino (FR), Jeremy Paradeilles (FR), MMav (FR), Ramon San Miguel (ES), Rorofrose (TU)

Açılış Partisi ve Sergi Mekanı
AÇILIŞ PARTİSİ 29 MART 20.00
Milk Gallery & Design Store
www.whatismilk.com
Galipdede cad. Balkon Çıkmazı 8/A Galata - İstanbul

After Party Mekanı;
The Hall
http://www.thehallistanbul.com/
Küçük Bayram Sokak No: 7

Sergi Küratörü Erwann Lameignère

Официален блог на WebEKM EKM очаквайте сайта онлайн скоро.

Download Free Templates http://bigtheme.net/ free full Wordpress, Joomla, Mgento - premium themes.